VASULA

lihapood

Vasula lihapoed (endise nimega Rotaks lihapoed) on spetsialiseerunud sea- ja lambaliha ning lihatoodete jae- ning hulgimüügile. Poodides müüdav liha pärineb perefarmidest, mis asuvad nii Lääne-Virumaal, kui ka Tartumaal. Loomakasvatuse valdkonnas tehakse koostööd Eesti Maaülikooliga, eesmärgiga edendada kaasaegseid loomapidamise praktikaid ning pakkuda Vasula lihapoe külastajatele parima võimaliku kvaliteediga liha ning lihatooteid. Külastades Vasula lihapoode rikastad oma toidulauda, annad panuse teaduse arengusse, toetad Eesti põllumajandust ning tagad elu võimalikkuse Eesti erinevates maapiirkondades. Aitäh, et oled meiega!

Müügipunktid
“Meilt ostes võib ostja olla kindel, et see on aus kaup – otse poe tagant laudast ja nii värske liha, kui see üldse olla saab!”
null

Kodumaine tooraine

null

Suurepärane klienditeenindus

null

Eeskujulik kvaliteet

null

Alati värske kaup

Sügavallapanuga

pidamistehnoloogia

Meie farmides kasutatakse sügavallapanuga pidamistehnoloogia. See tähendab seda, et allapanu lisatakse pidevalt ja alles kõige lõpus, kui loomad on välja viidud, toimub kogu perioodi sõnniku väljavedu. Allapanuks kasutatakse turvast ja põhku – tulemuseks on korralik sõnnik. Selline pidamine on loomadele meelepärane keskkond stressivabalt kasvamiseks ja teiseks on selline tehnoloogia ebameeldiva lõhnata protsess ega reosta loodust. Elu käib ringiratast – kõik sisse ja kõik välja – ja tsükkel kordub. Söötmine-jootmine toimub söödaliiniga automaatselt vastavalt vanusegrupile. Farmis töötab sigade peal üks inimene.

Tapapunkt Maramaa seafarmi juures vastab kõigile euronõuetele ja siit pärineb ka kogu Vasula lihapoe värske kaup. Tooraine muidugi meie laudast.

Tooted ja hinnakiri